rotator_imgrotator_img rotator_imgrotator_img

NANO IMPREGNACE

Značka STAR LACES opět nezapomíná na nevlídné, sychravé počasí, které nás provází převážně na podzim a v zimě, a poslední dobou čím dál častěji i v létě.

Určitě jste mnohokrát zmokli na kole i na pěší tůře nebo vám protékal při prudkém dešti stan. Řešení je v tomto případě jednoduché – aplikovat NANO Impregnaci!

V dnešní době se výrobci obuvi, sportovního a outdoorového oblečení, batohů, stanů předhánějí v používání prodyšných a nepromokavých materiálů jako je Gore-tex, Sympatex a podobně, které nemůžete ošetřovat obyčejným krémem na boty.

Na trhu je spoustu výrobků s takzvanou NANO technologií, ale málokterý má tak vysoký podíl účinných látek jako NANO IMPREGNACE STAR LACES. Tato univerzální extra silná NANO Impregnace účinně brání vnikání vlhkosti do struktury materiálu a chrání jeho vrchní vrstvu. Udržuje vlhkost na povrchu materiálu a zároveň nebrání prostupu vodních par. Díky těmto vlastnostem nezhoršuje mikroklima uvnitř obuvi a je vhodná pro všechny membrány typu Gore-tex, Sympatex a podobně.

Prokazatelná účinnost NANO Impregnace byla testována pro veškeré druhy obuvi, sportovního a outdoorového oblečení, rukavic, čepic, tašek, batohů, deštníků a stanů.

Nevěříte ? Přesvědčíte se sami zakoupením naší NANO Impregnace.

 

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Naděžda Todeková
tel: 777 466 880
e-mail: n.todekova@promasumperk.cz

Obchodní zástupce pro maloobchodníky v ČR

Věra Česalová
tel: 775 288 950
e-mail: v.cesalova@promasumperk.cz

Kde nakoupit?

Seznam prodejců →
Tkaničky vyrábíme s láskou v České republice.
©2013 PROMA Šumperk, s.r.o. | Všechna práva vyhrazena!